Získajte príjem niekoľko tisíc EUR mesačne s minimálnou časovou náročnosťou.

Každý hovorí o pasívnom príjme, hľadá nové možnosti zárobku a rozšírenia podnikania do ďalších oblastí. Ručné autoumývarne sú tým správnym riešením. Nemôžeme samozrejme hovoriť o úplnom pasívnom príjme, je tam určitá časová náročnosť v priemere 3h týždenne, ale to je zanedbateľná položka.

Podnikanie na kľúč nikdy nebolo jednoduchšie. Všetko zabezpečíme za Vás.

Mesačný obrat

Mesačný obrat sa vždy počíta podľa počtu stanovíšť, ktoré daná ručná autoumyváreň má. V priemere jedno stanovište mesačne zarobí  3000 – 5000€. Dôležité pri výške obratu je lokalita, služby a marketing. S týmito všetkými  aspektami  Vám poradíme.

Mesačné náklady

Náklady na celú údržbu ručnej autoumyvárne sa pohybujú v 20-30% z celkového obratu autoumyvárne. V daných nákladoch sú zahrnuté poplatky za vodu, elektriku, plyn. Čiže sa jedná o skutočné náklady na celkovú prevádzku.

Služby, ktoré ponúkame

Prečo si vybrať nás?

Na trhu je niekoľko firiem, ktoré ponúkajú podobný typ ručných autoumyváriek ako my. Naša firma sa vyznačuje veľkým počtom realizácií, zaujímavou cenou a hlavne službami, ktoré nenájdete u konkurencie.

Nekupujete si od nás len technológiu. Kupujete si svoje vlastné podnikanie s ktorým Vám pomôžeme. Poradíme Vám v začiatkoch, ale hlavne Vám pomôžeme pri celkovej realizácií projektu, kde vašou jedinou starosťou bude od nás zobrať pomyselný kľúč na spustenie celej prevádzky.

  • Viac ako 130 realizácií v Európe
  • Záručný a pozáručný servis
  • Vlastná mobilná aplikácia pre kontrolu celej autoumyvárne
  • Výber vlastnej farby peny
  • Dizajn celej autoumyvárne podľa vlastného výberu
  • Nápady na navýšenie zisku a zníženia nákladov

0

Realizácií

v Európe

0

Rokov

fungujúca firma

0

Ročné

skúsenosti v danom obore

0

Spokojných zákazníkov

využívajúci našu technológiu

Máte záujem o vlastnú umyvárku na kľúč?